БудинокПродуктиІндуктори, котушки, дроселіФіксовані індукториFDSD0630-H-4R7M=P3
FDSD0630-H-4R7M=P3 Image
Зображення призначені лише для ознайомлення
FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr# FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr. Murata Electronics
Опис FIXED IND 4.7UH 4.7A 40 MOHM SMD
Статус RoHs
Більше інформації Більше про Murata Electronics FDSD0630-H-4R7M=P3
Технічні таблиці 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Опис
  • В наявності:0 pcs
  • На замовлення:0 pcs
  • Мінімум:1 pcs
  • Множини:1 pcs
  • Час роботи заводу::Call
Використовуйте форму нижче, щоб подати запит на котирування
*Кількість
*Деталі
*Електронна пошта
*Контактна Особа
*Телефон
*Компанія
повідомлення
Виробник Murata Electronics
Технічні таблиці 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Подорожній діапазон ±20%
Технологія Surface Mount
Стрічка включена Drum Core, Wirewound
Крок вирішення 100 kHz
Інші імена Last Time Buy
Кількість портів -
Шум 4.7 µH
Мінімальний розмір основного перетину (Амін) мм² Nonstandard
Діапазон вимірювання 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
Світлодіодний колір FDSD0630
Імпеданс -
Захист від ESD -
Діаметр - Зовнішній, Нерозширений Shielded
Поточний - темний (тип) Metal
Тип шнура 40mOhm Max
Контактний формуляр -
Код класу 0.118' (3.00mm)