БудинокПродуктиКонденсаториТанталові - Полімерні конденсаториT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
Зображення призначені лише для ознайомлення
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
Опис CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Статус RoHs RoHS не відповідає вимогам
Більше інформації Більше про KEMET T540D337M2R5BH87057610
Технічні таблиці 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Опис
  • В наявності:0 pcs
  • На замовлення:0 pcs
  • Мінімум:1 pcs
  • Множини:1 pcs
  • Час роботи заводу::Call
Використовуйте форму нижче, щоб подати запит на котирування
*Кількість
*Деталі
*Електронна пошта
*Контактна Особа
*Телефон
*Компанія
повідомлення
Виробник KEMET
Технічні таблиці 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Напруга - Реверс DC (Vr) (Макс) 2.5 V
Подорожній діапазон ±20%
Порада - тип D
Технологія Surface Mount
Стрічка включена Molded
Інші імена Active
Мінімальний розмір основного перетину (Амін) мм² 2917 (7343 Metric)
Діапазон вимірювання 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Світлодіодний колір KO-CAP® T540
Імпеданс -55°C ~ 125°C
Формат даних 40mOhm @ 100kHz
Поточний - вихідний (тип) -
Мідні порти High Reliability
Контактний синхронізація 330 µF
Код класу 0.122' (3.10mm)
Швидкість картки 2000 Hrs @ 125°C