БудинокПродуктиРезисториЧерез отвори резисторівROX50080M0FHF5
ROX50080M0FHF5 Image
Зображення призначені лише для ознайомлення
ROX50080M0FHF5
Mfr# ROX50080M0FHF5
Mfr. Dale / Vishay
Опис RES 80M OHM 1% 16W AXIAL
Статус RoHs
Більше інформації Більше про Vishay Dale ROX50080M0FHF5
Технічні таблиці 1.ROX50080M0FHF5.pdf
  2.ROX50080M0FHF5.pdf
Опис
  • В наявності:0 pcs
  • На замовлення:0 pcs
  • Мінімум:1 pcs
  • Множини:1 pcs
  • Час роботи заводу::Call
Використовуйте форму нижче, щоб подати запит на котирування
*Кількість
*Деталі
*Електронна пошта
*Контактна Особа
*Телефон
*Компанія
повідомлення
Номер частини ROX50080M0FHF5
Виробник Dale / Vishay
Опис RES 80M OHM 1% 16W AXIAL
Технічні таблиці 1.ROX50080M0FHF5.pdf 2.ROX50080M0FHF5.pdf
Подорожній діапазон ±1%
Стискаюча міцність Metal Oxide Film
Інші імена Obsolete
Мінімальний розмір основного перетину (Амін) мм² Axial
Діапазон вимірювання 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Діаметр об'єктива 2
Великий діаметр відновлений 80 MOhms
Світлодіодний колір ROX
Імпеданс -55°C ~ 230°C
Захист від ESD Axial
Струм - катод ±50ppm/°C
Мідні порти Flame Proof, High Voltage, Safety
Тип контакту 16W